Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #4369, OSVČ bez daňového přiznání

OSVČ bez daňového přiznání, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
24.2.2018 Půjčka

Dobrý den, prosím o pomoc s otázkou. Můj čistý měsíční příjem činí 16 000 Kč. V loňském roce jsem podnikal a na podzim i zároveň pracoval na HPP - nemám ještě vyřízené daňové přiznání a přehledy pro soc. a zdrav. pojišťovnu. Chci dokazovat pouze příjem, který mám od podzimu na HPP se smlouvou na dobu neurčitou. Je tedy problém, že ještě nemám vyřízené daňové přiznání a náležitosti pro pojišťovny? Půjčit bych si chtěl na auto zhruba 180 000 Kč na 7 let. Obraty za poslední 3 měsíce mám průměrně 26 000 Kč/měsíc, více ale než 16 000 Kč doložit nemůžu. Na jakou banku se obrátit? Já mám banku Fio banku..

Dobrý den,

bez doložitelné historie podnikání (přiznání k dani z příjmu) Vám žádná banka nepůjčí neboť nemá jak ověřit výši Vašich příjmů (banka neví, jestli byste byl schopen úvěr řádně splácet). Můžete-li doložit příjmy ze zaměstnání ve výši 16 000 Kč měsíčně (a nemáte-li pracovní smlouvu na dobu určitou/nejste ve zkušební či výpovědní lhůtě), nebude problém získat úvěr ve výši 160 000 Kč na 7 let. Při RPSN 7% vychází měsíční splátka na necelých 2 500 Kč a to z příjmu 16 000 Kč určitě splácet zvládnete.

Fio banka bohužel spotřebitelské úvěry neposkytuje, doporučuji Air Bank.
Kompletní přehled půjček od všech českých bank a nebankovek najdete zde
Můžete si také prostudovat velmi podrobný článek o půjčkách pro OSVČ