Problémy s propojením PayPalu a Komerční banky? Zjistěte, zda může být důvodem rozdíl v diakritice nebo názvu banky!

11.1.2019 Platba

Dobrý den, snažím se už asi 14 dní poslat z PayPal účtu peníze na svůj účet u Komerční banky, vůbec se mi nedaří propojit, píše neustále, že je chyba a to mám zkusit později. Myslíte, že by to mohlo být tím, že mám na PayPal příjmení bez diakritiky a účet u banky je registrovaný na příjmení s diakritikou? To stejné je s bankou, když píšu název, tak mám psát Komerční banka nebo Komercni banka? Děkuji.

Dobrý den,

doporučuji kontaktovat technickou podporu PayPal. Může se jednat o krátkodobý technický problém na straně PayPal nebo onu Vámi zmíněnou diakritiku.