Podání návrhu na insolvenci, Exekuce a insolvence

Dobrý den, mám na Vás dotaz. Je mi dělaná insolvence, mám už od prosince plnou moc od právníka, do teď jsem s ním ani nemluvila, pořád jen s paní, která to má na starosti. Dneska už tvrdila, že by to mělo být na soudě, ale chovaní paní mě je divné. Tak jsem volala právníkovi, vzala to sekretářka, když jsem chtěla mluvit s advokátem, chtěla vědět proč. Když jsem jí to řekla, tak mně povídala, že ode mě nemají plnou moc a ani žádné papíry a že ať si zavolám té asistentce, co mně to vyřizuje. Když jsem jí zavolala a řekla jí to, tak mně řekla, že oni se mnou mluvit nebudou. Ale přece chtějí dost peněz a nechtějí se mnou mluvit. Tak bych potřebovala Vaší radu, jestli to tak může byt. Předem děkuji

Dobrý den,

vaše právní kancelář si z Vás evidentně dělá legraci. Nákup služeb od právníka (podání návrhu na insolvenci) je jako jakýkoliv jiný nákup zboží a služeb. Za svoje peníze byste měla dostat odpovídající kvalitu. Nejste-li s kvalitou poskytovaných služeb spokojená, žádejte navrácení peněz a vyberte si jiného právníka.