Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #11061, Podmínky hypotéky pro cizince

Podmínky hypotéky pro cizince, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobry den, som obcan SR a zijem a pracujem v UK. Chcem si zobrat hypoteku v CR lenze potrebujem mat aspon prechodny pobyt v Cechach na ziskanie hypoteky, ostatne veci niesu prekazkou pre banku. Mam znameho ktory je ochotny ma zapisat k nemu na prechodny. Na stranke policie som si ale precitala ze na ziskanie prechodneho pobytu jedna z potrebnych veci je preukazat pracovnu zmluvu v CR a zdravotne poistenie, samozrejme ani jedno nebudem mat co v takomto pripade urobit alebo je mozne preukazat nieco ine napr potvrdenie od banky ze ucel prechodneho pobytu je len pre ziskanie uveru- ak vobec take daco sa da? Prosim pomozte dakujem.

Dobrý den,

pro získání přechodného pobytu nebo pro poskytnutí bankovních služeb je nutné prokázat důvod, proč v dané zemi chcete pobývat či čerpat služby. Pokud žijete a pracujete v UK a k ČR nemáte žádný vztah (nebydlíte zde, nepracujete ani nestudujete), pak zde přechodný pobyt ani hypotéku pravděpodobně nezískáte.