Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #4697, Příkaz k úhradě na pobočce

Příkaz k úhradě na pobočce, Platba

20.5.2018 Platba

17.5.2018 jsem v 10:45 zadala přímo na pobočce převod peněz. Z UniCredit Bank do České spořitelny a stále peníze nedoručeny. Je to velmi důležité. Když jsem v pátek volala na infolinku, pán mě ujišťoval, že to během pátku musí být. Nic se mi ale nestrhlo. Děkuji

Dobrý den,

tuzemská platba z banky do banky trvá max. 2 pracovní dny. Banka odesílatele má 1 pracovní den na odeslání platby. Pokud se Vám tedy z účtu nic do večera nestrhlo (a dokonce ani v pátek ne), bude chyba na straně UniCredit Bank (platbu doposud neodeslala). Platby doporučuji zadávat výhradně přes internetbanking. Při zadání příkazu k úhradě na pobočce vstupuje do hry lidský faktor (pracovník pobočky), který může chybovat.