Jak uplatnit prodlouženou záruku na vysavač iRoomba zakoupený u CZC?

20.9.2017 Ostatní

Dobrý den, v roce 2014 jsem u CZC zakoupila výrobek včetně prodloužené záruky, která je sjednaná Vaší společností. Chtěla jsem reklamovat výrobek, ale bylo mi řečeno, že mám u Vás nahlásit pojistnou událost a uplatnit prodlouženou záruku. Jak tedy mám postupovat? Dát výrobek opravit v autorizovaném servise a nechat na Vás zaslat fakturu? Jak uplatnit poté prodlouženou záruku. Jedná se o výrobek vysavač iRoomba. Děkuji za odpověď

Dobrý den,

patrně se jedná o omyl, nejsme vaše banka, pojišťovna ani jiná společnost poskytující prodloužené záruky, jsme poradenský portál. V této záležitosti doporučuji kontaktovat firmu, u které jste si prodlouženou záruku sjednala, a dohodnout se s nimi na dalším postupu.