Jak získat půjčku a sjednotit své dluhy do jedné splátky?

Nejlevnější půjčka od Zonky
4.4.2019 Půjčka

Dobrý den, jsem OSVČ, do měsíce budu mít své první daňové přiznání. Průměrná mzda za měsíc je 32 000 Kč. Potřebovala bych půjčku, ať si můžu zaplatit své závazky. Mám 2 exekuce, jedna ve výši 16 000 Kč a druhá 36 000 Kč. Potom ještě 31 000 Kč, co mám více menších nedoplatků, které bych také ráda urovnala. Dohromady to je tedy 83 000 Kč, které bych si chtěla půjčit, ať to můžu splácet. Takhle chce každý své peníze co nejdříve, je toho hodně naráz, takže všechno nestíhám a úroky rostou. Žiji ve společné domácnosti s přítelem, který má 20 000 Kč měsíčně. Bohužel banka mi určitě nepůjčí, jelikož mám exekuci na účet a nevím jak tuhle situaci řešit. Je nějaká společnost, která vám dluhy dá dohromady a platíte jen jednu splátku té společnosti? Děkuji za případné zodpovězení mého dotazu.

Dobrý den,

v exekuci Vám bohužel nikdo nepůjčí. Zákon o spotřebitelském úvěru ukládá věřiteli povinnost se důkladně přesvědčit, že dlužník je schopen dostát svým závazkům (jinak by byla smlouva o úvěru neplatná). Exekuce je signálem, že dlužník není schopen dostát svým závazkům. Od momentu doplacení exekuce Vám nikdo nepůjčí ještě dalších 4-5 let.

S celkovým příjmem 52 000 Kč doporučuji zatnout zuby, žít dva měsíce o chlebu a vodě a za tyto pouhé dva měsíce všechny exekuce (83 000 Kč) doplatit. Nejdéle za 3 měsíce to máte splacené.