Co dělat, když mám čisté registry, ale mám půjčku po insolvenci?

Nejlevnější půjčka od Zonky
31.8.2020 Půjčka

Pokračování dotazu č. 11088: Jj, jak jsem psal, registry mam ciste a smlouva na neurcito pracovni, splatky zadne, takze to bude 1. uver po te insolvenci, kde uz nejsem vedeny. Tak nevim, protoze Home Credit ma v internim dokumentu zapis, ze jsem pred insolvenci spatne splacel a maji tam v ramci me insolvence nejaky nevymahatelny doplatek, ktery ja nemusim splacet. Jsem uz osvobozeny od placeni. A kdyz jsem se jich ptal zda budu viden v registrech, tak ze ne. Asi maj pravdu, protoze registr Solus je cisty. Jaky je vas nazor? Dekuji

Dobrý den,

banky kontrolují bonitu klientů ve třech registrech (mimo SOLUS ještě BRKI a NRKI). Instituce u které máte nesplacený (byť prominutý dluh) Vám spíše další peníze nepůjčí. Banky taktéž neposkytují dlužníkům další půjčky dříve než za 4-5 let od momentu poslední úspěšně ukončené insolvence.