Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #10898, Půjčka s nízkým příjmem na DPP

Půjčka s nízkým příjmem na DPP, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
6.8.2020 Půjčka

Dobrý den, mám dvě práce na DPP, z toho jednu na dobu neurčitou s čistým výdělkem cca 11 000 Kč za měsíc a druhou na 3 měsíce se čtvrtletním obnovování této smlouvy. Mé životní náklad jsou komplet cca 13-14 000 Kč za měsíc. Je mi 33. Moje otázka zní, jestli víte o nějaké klasické půjčce (nemám na mysli kontokorent), která by se blížila co nejvíce půjčce pro zaměstnance po zkušební době? 150 tis. za 4,99% na 84 měsíců je pro mě utopie, když nejsem zaměstnanec. 50 tisíc na 18 měsíců s celkovým úrokem 60% je pro mě nepřijatelné. Nejsem tak hloupý, abych něco takového přijal. Víte o nějaké firmě či finančním produktu, o něčem výhodném, na co bych mohl dosáhnout?

Dobrý den,

důrazně doporučuji si peníze půjčovat výhradně od bank (hypotéka 1,5-2%, půjčka 3-7%). Je ovšem pravděpodobné, že Váš relativně nízký příjem a k tomu ještě na dohody (ne na řádnou pracovní smlouvu) vyhodnotí banky jako nedostatečný pro získání půjčky. V takovém případě bych se ve Vašem vlastním zájmu s tímto smířil a nehledal půjčku za každou cenu.

Jak píšete, pak jsou tu nebankovní poskytovatelé úvěrů, u kterých je úrok 60% spíše ještě velmi nízkou sazbou (RPSN dosahuje běžně stovek až tisíců procent). Na takovéto podmínky samozřejmě rozumný člověk přistoupit nemůže, protože je to obvykle začátek konce.