Podnikatelský úvěr pro živnostníka v insolvenci - je to možné?

Nejlevnější půjčka od Zonky
27.7.2021 Půjčka

Dobrý den, jsem jakožto fyzická osoba v insolvenci. Avšak jsem také živnostník a jednatel s.r.o. Je nějaká možnost, že bych buďto jakožto živnostník nebo jakožto jednatel dostal podnikatelský úvěr? Insolvenci ještě splácím, avšak plánuji splatit předčasně celých 100% pohledávky. Podnikání se hezky rozvíjí, jenže pro další růst a tím pádem i rychlejší splacení dluhu potřebuji větší kapitál. Samozřejmě se bavím o bankovním úvěru. Přeji hezký den a děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v insolvenci ani exekuci Vám peníze nikdo nepůjčí. V rámci pravidel insolvence na sebe nesmíte brát další závazky (nesmíte si jednávat další půjčky, byť by to bylo s dobrým úmyslem, např. na rychlejší rozjezd podnikání).