Co dělat s akciemi u Pražských služeb po úmrtí matky? Zjistěte, zda máte nárok na vyplacení a jak postupovat

Investice se zhodnocením až 12%
19.2.2019 Akcie a investice

10 let po úmrtí mé matky, která měla akcie u Pražských služeb, kde došlo k nějakým změnám, přišlo oznámení na její jméno, že se akcie vyplácejí. Chtěla jsem se zeptat, jestli mám nárok na vyplacení já. Pokud ano, na koho se mám obrátit? Děkuji

Dobrý den,

na výplatu dividend (či ceny za výkup akcií) má nárok dědic akcií Vaší matky, který je jmenován v notářském rozhodnutí o vypořádání dědictví. Jste-li dědicem, kontaktujte ohledně výplaty Pražské služby.