Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #22969, Výsledky fondů penzijního spoření

Výsledky fondů penzijního spoření, Spoření

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
14.2.2024 Spoření

Dobrý den, reaguji na dotaz č. 22958. Výpisy z penzijního spoření chodívají zpravidla v květnu, po oznámení zisku fondu za uplynulý rok a jeho připsání na účty klientů. Pán musí ještě počkat. Děkuji.

Dobrý den,

děkuji za doplnění. Dovolím si malé upřesnění:

  • doplňkové penzijní spoření (sjednávané od ledna 2013): výsledky bývají k dispozici každý týden, výkonnost fondu možno sledovat nepřetržitě
  • penzijní připojištění (sjednávané do prosince 2012): výsledky za předchozí rok bývají k dispozici v květnu, výpisy chodí též v květnu