Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #6213, Zaměstnání v bankovnictví

Zaměstnání v bankovnictví, Banka

14.3.2019 Banka

Dobrý den, mohu pracovat v bance, pokud mi v srpnu 2019 konci 5 letá insolvence? A bude na justici vidět i po skončení insolvence, že jsem ji prodělala? Děkuji

Dobrý den,

v bance můžete pracovat i v průběhu insolvence, ovšem pro některé pozice můžete být z titulu osobního bankrotu tzv. nedůvěryhodná (např. bych Vás nenechali pracovat s hotovostí, sjednávat půjčky, zadávat platební příkazy, atd.). V registrech bude Vaše insolvence vidět ještě další 4 roky.