Jak přejít k naší bance od MONETA a co je potřeba vědět?

16.10.2017 Banka

Dobrý den, co vše je potřeba k přechodu k Vaší bance od MONETA? Je nutná osobní návštěva? Děkuji

Dobrý den,

nejsme banka, ale poradenský portál. Pro běžný účet doporučuji vybírat mezi Equa bank, Air Bank a Fio bankou (vše zdarma a bez podmínek, u Equa včetně výběrů z bankomatů všech bank). Účet lze založit z pohodlí domova online, smlouvu k podpisu přiveze kurýr zdarma až domů. Dokonce lze nové bance udělit plnou moc ke zrušení účtu u staré banky a k převodu všech přednastavených plateb.