Banky.cz Banky.cz Štítky družstevní byt

družstevní byt

Družstevní byt a daň z příjmu

Dobrý den, v roce 2015 jsem na základě dědictví nabyl členský podíl v družstevním bytě. Před tím jsem zde měl trvalý pobyt od r. 1960. Nyní byt chci prodat, poněvadž jsem zároveň koupil nemovitost. Jak to tedy je z daní z příjmu v mém případě? (pozn. zůstavitel zemřel 8.2. 2015 - počítá se od tohoto data doba 5-ti let členství v družstvu?) Děkuji za odpověď

Úvěr na družstevní byt

Dobrý den, plánujeme si s přítelem vzít úvěr ve výši 700 000 Kč na družstevní byt, jenže banka nám oběma žádosti ihned zamítla. Nikdo nám nebyl schopný říct proč. Žádné dluhy ani úvěry ani jeden nemáme a oba jsme zaměstnáni na dobu neurčitou. Zkoušeli jsme si vzít úvěr každý zvlášť na sebe. Myslíte, že je to příliš velká částka? je nám 23 let, oba pracujeme v Praze. Děkuji za odpověď.

Družstevní byt a insolvence

Jsem členem bytového družstva. Přijdu v insolveci o družstevní podíl a budu muset opustit byt?

Hypotéka na družstevní byt

Dobry den, chci se zeptat, zda je mozne vzit hypoteku na druzstevni byt a rucit nemovitosti, kterou uz ma banka zastavenou na jinou hypoteku. Suma hypotek zdaleka nepresahne cenu zastavene nemovitosti, a pocitam ze obe hypoteky budou u stejne banky.

Družstevní byt

Dobrý den, které banky v ČR poskytují úvěr na družstevní bydlení FO? Jaké je sazba a maximální výše úvěru? Které malé banky v ČR nabízí stavební spoření a od koho? Předem děkuji za odpověď.

Převod družstevního bytu do OV

Dobrý den, jakým způsobem a za jakých podmínek lze převést byt z družstevního na osobní vlastnictví? Děkuji za informace.

Hypotéka na družstevní byt

Složitější a složitější. Taková je v posledních letech situace lidí, kteří chtějí vlastní bydlení. Ceny totiž stoupají a podmínky hypoték se zpřísňují. Řešením je nákup družstevního bytu. Jenže i na něj potřebujete dost peněz. Stále víc lidí proto hledá hypotéku na družstevní byt. Možností je několik.Rychlé odkazy

Banky v ČR