Banky.cz Porovnání dětských stavebních spoření

Dětské
Srovnání podle Úrok spoření sestupně

Dětské stavební spoření je výhodné spoření se státní podporou, které lze zřídit kdykoliv po narození dítěte. Smlouvu uzavírá zákonný zástupce (rodič). Při spoření částky do 20.000 Kč ročně získá vaše dítě státní podporu 2.000 Kč za rok. Spořící cyklus trvá 6 let a je možné smlouvu uzavřít opakovaně.

Chci sjednat stavební spoření pohodlně

Cílová částka
Měsíční vklad
Vaše celé jméno
Váš telefon
 

Po vyplnění nezávazné žádosti o stavební spoření budete kontaktování odborníkem.

Maximální státní příspěvek 2.000 Kč za rok získáte při stavebním spoření 20.000 Kč ročně (1.700 Kč měsíčně), cílová částka 136.000 Kč. Smlouva o stavebním spoření se uzavírá nejméně na dobu 6 let. Při volbě vyšší cílové částky (200.000 Kč) déle fixujete aktuální výhodný úrok. Státní příspěvek získá účastník jen u jedné smlouvy.

Upřesněte výběr
Produkty k porovnání iúroková sazba p.a. pro spoření Úrok spoření iroční poplatek za vedení stavebního spoření Vedení spoření ijednorázový poplatek za sjednání stavebního spoření Sjednání spoření istavební spoření je možné sledovat přes internetbanking
Stavební spoření - Tarif Felix 1,50 % 0 Kč 0,00 % 1
Stavební spoření Kamarád 1,30 % 324 Kč 0,00 % 1
Stavební spoření Start 1,00 % 300 Kč 0,00 % 1
Stavební spoření pro děti 1,00 % 325 Kč 1,00 % 1
Stavební spoření pro děti 1,00 % 360 Kč 0,00 % 1

AKTUÁLNĚ POROVNÁVÁTE STAVEBNÍ SPOŘENÍ PODLE Úrok spoření (sestupně)

Bankovní produkty kategorie Dětské stavební spoření jsou právě srovnané sestupně podle Úrok spoření. Úrok spoření znamená "úroková sazba p.a. pro spoření".

PŘEHLED A POROVNÁNÍ DĚTSKÉ STAVEBNÍ SPOŘENÍ - VÍCE O POROVNÁNÍ

Jste na správném místě -  v našem přehledu všech stavebních spoření jste zavítali na stránku s výběrem všech dětských stavebních spoření. Porovnávat Dětské stavební spoření můžete podle různých parametrů i podle stavebních spořitelen. Najít si tak nejlepší dětské stavební spoření je jednoduché.

Při prohledávání dětských stavebních spoření je vhodné znát několik pojmů:

Poplatek za sjednání spoření - jedná se o jednorázový poplatek hrazený v prvním roce od uzavření spoření a je stavební spořitelnou vyměřen z cílové částky. V případě dětských spoření většina bank nabízí akce - odpuštění poplatku. Některé rovnou 0% z cílové částky, některé slevy mají jako dočasnou akci.

Poplatek za vedení spoření - v našem přehledu stavebních spoření jej pro srovnatelnost uvádíme jako roční. Stavební spořitelny jej inkasují různě - např. měsíčně, či čtvrtletně.  

Úrok spoření - jde o roční úrokovou sazbu ze zůstatku vkladu. Úrokový výnos ze stavebního spoření tedy můžete ovlivnit i tím, jestli zasíláte peníze na začátku roku či na konci. Úroková sazba ale není nejvýznamnějším přínosem stavebního spoření.

Státní příspěvek - ten nemusíte v našich přehledech hledat. Státní podpora se vypočítá vždy jako 10% z částky kterou za kalendářní rok naspoříte. Maximální roční státní podpora stavebního spoření činí 2.000 Kč na osobu (rodné číslo). Státní příspěvek je stejný u všech stavebních spořitelen.

Pak již můžete porovnávat, nebo si doplňkově prohlížet například možnost internetbankingu, nebo v kolonce ostatní zjistit detaily o poplatcích, slevách a akcích, nebo u některých stavebních spořitelen o základním úroku a úrokovém bonusu. Možnosti úvěrů u dětských stavebních spoření nemusíte studovat. Vaše dítě do 18ti let si až na výjimky úvěr na stavbu brát nebude. Takže dětské stavební spoření jede ve spořícím tarifu.

Přejeme vám, abyste porovnáním bankovních produktů Dětské stavební spoření našli tu nejlepší nabídku.

Dotazy v poradně k bankovnímu produktu Dětské

Články o bankovním produktu DětskéRychlé odkazy