Družstevní byt, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, které banky v ČR poskytují úvěr na družstevní bydlení FO? Jaké je sazba a maximální výše úvěru? Které malé banky v ČR nabízí stavební spoření a od koho? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

úvěr na družstevní byt je komplikovanější, neboť družstevník vlastní pouze podíl v družstvu (s právem byt užívat), ale není přímo majitelem bytu (byt je v majetku družstva). Není tak možné dát bance byt do zástavy. Je třeba ručit jinou nemovitostí nebo v případě menších částek kombinovat úvěry ze stavebního spoření a půjčky. Kontaktujte prosím naše specialisty prostřednictvím formuláře hypoteční kalkulačka, pokusíme se pro Vás najít řešení.

Stavební spoření nabízí těchto 5 stavebních spořitelen: Modrá pyramida, Raiffeisen stavební spořitelna, Wüstenrot, Buřinka a Liška, přehled zde v našem srovnávači stavebních spoření.