Banky.cz Banky.cz Banky v ČR Sberbank CZ
Sberbank CZ

Sberbank CZ


  Web: www.sberbankcz.cz Internetbanking: ob.sberbankcz.cz
  Adresa: Na Pankráci 1724/129, 140 00 Praha 4 
  IČ: 25083325 
  SWIFT: VBOE CZ 2X 
  Kód banky: 6800 
  Na českém trhu:  
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  Expertní hodnocení banky Sberbank CZ

  Relativně nová středně velká banka na trhu, která vznikla koupí a přejmenováním původní Volksbank. Banka se nejvíce proslavila zápasem o svou vlastní doménu, kterou ji těsně před nosem vyfoukli spekulanti, hrající si vtipně na sběrače baněk (sběr baňk). Velmi dobrý spořicí účet (bohužel jen do 150 000 Kč) a široká nabídka průměrných „FÉR produktů“ (půjčka, refinancování, běžný účet). Jinak dobrý dojem z hypoték si banka zbytečně kazí nemalým poplatkem za sjednání úvěru.

  O bance Sberbank CZ

  Jsme moderní banka s komplexní nabídkou produktů a služeb pro fyzické osoby, malé a střední firmy i velké korporace. Své služby úspěšně nabízíme po celé České republice téměř 100 tisícům klientů a dosahujeme velmi solidní ekonomické i hospodářské výsledky. Sberbank CZ je dceřinou společností Sberbank Europe AG, která je součásti Skupiny Sberbank. Skupina Sberbank zaměstnává téměř 290 tisíc pracovníků a poskytuje své produkty a služby více jak 110 milionům klientům v 18 tisících pobočkách ve 22 zemích.

  Sberbank CZ je banka otevřená novým myšlenkám. Zelená barva v našem logu symbolizuje svěží nabídku atraktivních produktů a služeb pro náročné klienty i naši orientaci na sociálně odpovědné aktivity směřované k přírodě.
  Dříve fungovala na trhu pod názvem Volksbank.

  Dotazy v poradně k Sberbank CZ

  R

  #1839, Dotaz na banku, Banka, 26.3.2015

  Vemi jednoduše - spolehlivost banky Sberbank cz vzhledem k dnešní mezinárodní situaci. Vlastník z Ruska - Rusko, Ukraina, NATO - možné ochlazující se vztahy, studená válka.

  Dobrý den,

  vklady všech bank v tuzemsku jsou pojištěny na 100% hodnoty až do výše ekvivalentu 100 000 EUR, tedy cca. do 2,7 mil. Kč. Pokud by se se Sberbank cokoliv stalo, náhrady Vám vyplatí Fond pojištění vkladů. 

  Mateřská Sberbank v Rusku má samozřejmě nemalé potíže, ale její česká dcera je kapitálově oddělená a ve velmi dobré kondici (není možné z ní "vysát peníze" směrem do Ruska). 

  Až do výše vkladu 2,7 mil. Kč bych osobně neměl žádné obavy.

  A

  #1483, Účet slovenské Sberbank v Česku, Běžný účet, 14.7.2014

  Dobrý den, jsem Slovák, no momentálne bydlím a pracuji v České republice. Otevrel jsem si účet v slovenské bance Sberbank SK, mužu tento účet plnohodnotne vuyžívat taky v České republice, a to vkládat naň peníze v pobočkách Sberbank CZ, vykonávat transakce a pod.
  Za odpoved vopred dakujem. Adam B.

  Dobrý den,
  bohužel nikoliv - takto mezinárodně integrovaná Sberbank (ani většina jiných bank) není.
  Při střídavém pobytu v ČR/SR doporučuji FIO Banku, která má platební styk ČR/SR bez poplatků.

  Petr JermářBanky.cz

  M

  #796, Dotaz v bankovní poradně, , 31.5.2013

  Dobrý deň, v ktorej z týchto bánk drží podiel stát a aký je vysoký ? Resp. kde by sa dala informácia dohľadať ? ČSOB Česká spořitelna KB Unicredit Bank Raiffeisen bank GE Money Bank J & T BANKA PPF banka Sberbank CZ LBBW Bank CZ

  Dobrý den,

  stát nedrží podíl v žádné retailové bance - veškeré retailové komerční banky na českém trhu jsou v rukou soukromých subjektů.  Rychlé odkazy

  Banky v ČR