Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1053, Dotaz v bankovní poradně

Jak se zbavit dluhů a najít společnost, která poskytne půjčku na jejich splacení?

Dobrý den. Když mi bylo 19 let tak si na mě moje rodina vzala hypotéku na rekonstrukci. Teď mi je 28 let. Rodiče špatně splácí tento závazek, musel jsem si vzít už dvě půjčky abych tam doplatil dluh, mám svojí půjčku a do toho jsem měl dvě exekuce kuli mámě a jejímu podnikání. Tyto exekuce se přičinili oto že jsem neměl na splácení svých závazků a teď jsem totálně na dně. Potřebuji sehnat nějakou solidní společnost která by mi půjčila na splacení všech závázků a Já platil jen jedno. Banky Mě se smíchem odmítaj. Mám plat (když nemám exe) přez 20 000kč, po vyplacení exe a hypo dům vhodnotě 3mil a ženu na mateřské s 11 000kč. Prředem mockrát děkuji za rady Miroslav Na Dně

Dobrý den,

nikdo jiný než banka Vám solidně nepůjčí (nebankovní společnosti jakkoliv solidně se tvářící jsou z 99% rychlou cestou do pekel).

Bude tedy třeba přesvědčit banku.

1) kolik celkem nyní dlužíte na exekucích, všech spotřebitelských úvěrech a hypotéce?

2) čistý plat řekněme 21 000 Kč, zaměstnanecký poměr - smlouva na dobu neurčitou a nejste ve zkušebce - ano?

3) kolik máte dětí?

4) jakou hodnotu má rodinný dům a kolik přesně činí dnes nesplacená hypotéka?

Děkuji,