Banky.cz Bankovní poradna zdarma #12, Dotaz v bankovní poradně

Požadavek na úvěr pro SVJ bez zástavy nemovitosti.

Kde se dá obstarat manuál k jednoduché osluze sporožírového účtu pomocí internetu? Manuál, který jsem obdržel ve spořitelně je přehledný a srozumitelný snad pro bankéře,ale ne pro seniora.Podotýkám,že podobný ůčet mám již využívaný v Pošt.Spoř. kde se mi vždy pracovnice plně věnují a na veřejném PC i ukáží. Účet, který jsem měl již dlouhá léta jsem přihlásil na IB ale další služby již ne.

Dobrý den,

uživatelsky přivětivější manuál žádejte přímo po spořitelně, případně na pobočce chtějte předvedení internetbankingu a vysvětlení všech nejasností osobně - máte na to plné právo, jedná se o standard nikoliv nadstandard. Pokud se Vám pracovníci pobočky plně nevěnují a nechtějí Vám vyhovět, zvažte změnu banky - rozhodně je z čeho vybírat - pro inspiraci zde. Obecně přivětivějí se k zákazníkovi chovají nové menší leč velmi progresivní banky jako Equabank, mBank, FIO, ZUNOAirbank, etc.