Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1257, Dotaz v bankovní poradně

Jak získat potvrzení o zrušení nevyužité kreditní karty od Credit banky?

Vážení, vloni nebo předloni mi Credit banka poslala kreditní kartu na 50.000 tisíc,kterou jsem nepoužila,a bu´d jsem ji vrátila bance nebo zlikvidovala-již si nepamatuji.Nevím,kam se mám obrátit,abych požádala o její zrušení .Potvrzení potřebuji k tomu,abych si mohla vzít úvěr u České spořitelny.Poraďte mi,kam mám zajet nebo napsat o toto potvrzení. Předem děkuji.Milena xxx Praha 47,tel.xxx

Dobrý den,

patrně myslíte Citibank (Credit banka neexistuje). Navštivte nejbližší pobočku Citibank, kde si nechte kartu zrušit a vystavit potvrzení a bezdlužnosti.

Ohledně úvěru, doporučuji spíše jiné banky, např. Air-Bank, Equa bank, ZUNO, kde půjčují za výrazně nižší úrok a bez poplatků.

Petr JermářBanky.cz