Jak dlouho trvá převod účtu z Komerční banky do České spořitelny a je možné získat kreditní kartu ODMĚNA, i když jsem nezaměstnaný?

Nejlevnější půjčka od Zonky
5.5.2015 Půjčka

Dobrý den, zajímalo by mě, jak dlouho by trvalo vyřízení převodu účtu z Komerční banky, kde mám momentálně účet, do České spořitelny. A jestli je možné nasledné zařízení kreditní karty ODMĚNA u zmiňované ČS, pokud jsem momentálně nezaměstnaný, díky za odpověď.

Dobrý den,

1) převod účtu z banky do banky lze zařídit během dvou pracovních dní - jednoduše založíte účet v nové bance, přepošlete si peníze ze staré banky na nový účet a současně přemigrujete platební styk (vše z pohodlí domova pomocí internetbankingu). Druhý pracovní den naleznete peníze na novém účtu a je hotovo.

2) přechod z KB do ČS je jako z bláta do louže - u obou bank se platí poplatky za vše možné i nemožné. Když měnit banku, tak přejí k moderní nízkonákladové bance, kde se žádné poplatky neplatí. Nejlepší podmínky nabízí momentálně Equa Bank, následuje FIO Banka.

3) Kreditní kartu (tedy půjčku) Vám nikdo nevystaví, pokud nemáte pravidelný měsíční příjem min. na úrovni minimální mzdy - je to především pro Vaše dobro - nebylo by z čeho splácet.

4) vyhněte se obloukem všem kreditním kartám, které slibují odměny - vždy je v tom nějaký háček, který se Vám nevyplatí. V případě karty Odměna od ČS se jedná o poplatek 39 Kč měsíčně (kreditku lze získat u jiných banka zcela bez poplatku) a velmi vysoký úrok 23,88% (opět, jinde můžete mít kreditku s úrokem i pod 15%).

5) úplně nejlepší je pro většinu lidí kreditku (ani žádnou jinou půjčku na spotřebu) vůbec nemít - je to pro mnohé začátek konce