předčíslí mBank, Platba

20.7.2015 Platba

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně odchozí platby z české spořitelny na účet mBank bez zadání šestimístného předčíslí. Zapomněla jsem toto číslo připsat při odesílání platby a nevím tedy, zda platba dorazí či nikoliv.

Dobrý den,

v prvních letech po vstupu na český trh bylo používání předčíslí 670100 u mBank dobrovolné, ale později se stalo povinným. mBank oficiálně uvádí, že bez použití předčíslí platby vrací, tedy platba by se Vám měla vrátit zpátky do ČS.