Jak zrušit rozpracovanou žádost o úvěr a dokončit konsolidaci s Českou spořitelnou?

Nejlevnější půjčka od Zonky
2.6.2016 Půjčka

Dobrý den, rád bych se zeptal, jak postupovat v této konkretní situaci... žádám u České spořitelny o konsolidaci úvěrů, ale v tuto chvíli mám "rozpracovanou žádost" o úvěr v registrech z loňského Srpna, už si bohužel nepamatuji kde, abych ji mohl zrušit a Česká spořitelna z tohoto důvodu nechce dokončit mou konsolidaci. Volal jsem do všech bank co znám, ale nikde žádnou žádost rozpracovanou buď nemám, nebo ji zrušili po měsíci, zatím jsem zjistil, že jen u Unicredit bank, drží žádost po dobu jednoho roku než ji ukonči, ale zde žádnou žádost také nemám. Děkuji za odpověď

Dobrý den,

banky do registrů nezapisují rozpracované žádosti, ale zamítnuté žádosti. Tedy zřejmě byl před rokem u Vaší žádost důvod pro zamítnutí, a proto toto banka do registrů zaznamenala.

Jinak Česká spořitelna patří mezi ty nejdražší banky, doporučuji o konsolidaci žádat jinde - třeba Equa bank či Air-Bank s úrokem/RPSN 7,13-8,2%, bez jakýchkoliv poplatků a skrytých triků. Přehled půjček je k nalezení zde.