Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #2971, Jaký kurz použije banka?

Jaký kurz použije banka?, Platba

15.8.2016 Platba

prosim o informaciu, podla akeho kurzu prepocita ceska sporitelna euro posielanie z uctu zo slovenskej sporitelni na ucet vedeny ceskych korunach ceskej sporitelni deviza stred,predaj alebo nakup

Dobrý den,

bude to kurz deviza nákup, neboť Česká spořitelna odkoupí od příjemce platby eura a připíše mu za ně na účet koruny.