Anonymní dar na osobní účet do USA - jak ho provést, aniž byste odhalili svou identitu?

16.8.2016 Platba

Pokračování dotazu č. 2973: Anonymní dar na osobní účet do USA by mi byl přínosem. Nejsem ani podvodník a ani terorista::)), ale jsem člověk, který chce obdarovat (jde o studenta, který studuje v USA) tak, aby moje pravá ruka nevěděla, co dělá levá a aby obdarovaný nebyl zavázán vůči tomu, kdo daruje. Nevnímám potřebu obdarovat a zároveň být jmenován....Podle vaší odpovědi to možné není, najdu si tudíž jiný možný způsob :)

Dobrý den,

toto je jistě šlechetný úmysl, ale bohužel legislativa musí počítat prioritně s méně poctivými případy. Existence anonymních plateb by umožnila všem kriminálníkům ihned zlegalizovat (tzv. vyprat) jejich výnosy.