Nad-národní aktivity, Banka

15.11.2016 Banka

Dobrý den, hledám vhodnou banku pro podporu našich aktivit v zemích EU, které nejsou součástí měnové unie. Banka by měla: 1) mít pobočky ve všech státech EU které zatím nejsou součástí měnové unie 2) podporuje API pro propojení s externímí účetními systémy 3) umožňuje přístup ke všem zahraničním účtúm z jednoho uživatelského účtu Děkuji za případný tip.

Dobrý den,

bohužel Vás nepotěším, ale taková banka není. Pro podporu aktivit velkých nadnárodních firem bych doporučil Bank of America či Deutsche Bank, které umí připravit unikátní řešení na míru. Ale i tak to nebude právně jednoduché a přinejlepším budete stále muset využít služeb několik různých bank (pro 100% pokrytí všech Vámi zmíněných států).