Jakou banku zvolit pro nejnižší poplatky při příjmech a výdajích kolem 50 000 Kč ročně?

28.2.2017 Běžný účet

Dobrý den, potřebujeme si založit účet u banky. Zpravidla budeme mít příjmy - výdaje kolem 50 000 Kč za rok. U které banky budeme platit nejmenší poplatky? (předpokládám, že úroky budou všude zanedbatelné) Děkuji za radu.

Dobrý den,

volte běžný účet od Equa bank - vše zdarma (včetně neomezených výběrů z bankomatů všech bank) a zcela bez podmínek. Lepší nabídku na trhu nenajdete. Úroky jsou u všech bank na běžných účtech zanedbatelné (0-0,01%, jen Air Bank nabízí 1% do 100 000 Kč při 5x platbě kartou měsíčně), ale na spořících účtech lze stále dosáhnout na 0,8-1,1% (Equa nabízí 0,8% do 200 000 Kč při zasílání výplaty na běžný účet nebo 3x platbě kartou měsíčně, Air Bank 1% do 250 000 Kč při platbě 5x kartou měsíčně a Creditas 1,1% neomezeně, nedojde-li k výběru v předchozím kvartálu).