Banky.cz Bankovní poradna zdarma #395, Dotaz v bankovní poradně

Máte podezření na neoprávněný pohyb financí na cizím účtu? Zjistěte, zda je tento účet skutečně spojen s Poštovní spořitelnou

Dobrý den, na mé nové tel.č. u tel.operátora 02 chodí neustále nějaké sms z čísla 999021 transakce na cizím účtu 105421645. Tel. operátor 02 mi sdělil, že číslo 999021 je asi telef.automat Poštovní spořitelny. Žádám Vás o prověření, zda tento účet je u Vaší spořitelny. Zároveň žádám,aby mi přestal být sms zprávami hlášen pohyb financí na cizím účtě. Děkuji. Horsinková

Dobrý den,

nejsme Poštovní spořitelna ani jakákoliv jiná banka, ale pouze bankovně poradenský portál - kontaktujte prosím přímo Poštovní spořitelnu.