Jak dosáhnu na hypotéku 3,2 mil. Kč na předělání mého vlastního baráku?

Sjednejte si hypotéku online

Dobry den, chtel bych se zeptat, jestli dosahnu na hypoteku 3,2 mil. Kc na predelani baraku, ktery mam ve svem vlastnictvi. Odhad baraku je 10,5 mil. Kc. Mam manzelku na rodicovskem prispevku 5 600 Kc a muj vydelek je cca 27 000 Kc, mame dve deti a jeste mam dva uvery cca 560 000 Kc. Dekuji za odpověď.

Dobrý den,

hodnotu zástavy (LTV) máte dostatečnou, ale celkový příjem (32 600 Kč) může být díky půjčkám 560 000 Kč na hraně. Doporučuji kontaktovat naše hypoteční specialisty prostřednictvím hypo kalkulačky, kteří s Vámi vše projdou a pokusí se navrhnout nejlepší možné řešení.