Hazard a podpora v nezaměstnanosti, Osobní a rodinné finance

Dobrý den, pokusím se co nejstručněji 3 rychlodotazy :-) 1) Mohu při pobírání podpory v nezaměstnanosti sázet kurzové sázky a vyhrávat libovolnou částku, aniž bych tím nějakým způsobem porušoval podmínky pro pobírání podpory, ba dokonce zákon? 2) Musím případné výhry někomu hlásit? Je tam případně nějaký limit? 3) Mohou být výhry překážkou pro odebrání podpory a případně podnětem pro zahájení nějakého trestního řízení? Neberu v potaz daňové záležitosti, s nimi jsem obeznámen. Moc díky za odpovědi. :)

Dobrý den,

výhry z hazardu zákonem v tomto případě upraveny nejsou, ale obecně by problém mohl nastat v případě měsíčních výher nad 8 100 Kč (polovina minimální mzdy).