Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #13773, Hypotéka a starší záznam v registrech

Jak získat hypotéku při záznamu v registru dlužníků?

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, chtěli bychom s přítelem žádat o hypotéku, ale zjistili jsme, že jeden z nás má 3 roky ukončený záznam v BRKI. Jednalo se o nedoplatek na účtu ještě před jeho zrušením. Bohužel jsme o tom nevěděli, tak je tam splátka zpožděná asi 5x po 1 000 Kč. Teď máme oba dva cca 25 tis. čistého. Takže splácení by nebyl problém. Ale bojíme se, že nám kvůli tomuhle nikdo půjčku neposkytne. Nevíte, jak z toho?

Dobrý den,

menší a starší prohřešek bude bankami spíše tolerovaný. Pravděpodobně ale nezískáte nejlepší podmínky (úrok může být vyšší). Doporučuji kontaktovat naše hypoteční poradce, kteří s Vámi vše proberou a navrhnou nejlepší možné řešení.