Hypotéka pro svobodnou matku, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, chci se zeptat, zda mohu dostat hypotéku max. do 2 mil. jako svobodná matka s 1 dítětem. Jaký bych měla mít minimální čistý příjem? A nemáte zkušenost u jaké banky by mi vyhověli nejlépe? Teď jsem u Moneta Money Bank a přemýšlím, jestli nezaložit účet jinde a budovat si historii už u jiné banky. Děkuji

Dobrý den,

přijde na to, kolik přesně byste chtěla půjčit, na jak dlouho (obvykle můžete splácet max. do 65 let) a jaký úrok od banky získáte. Být matkou samoživitelkou není určitě překážkou v získání hypotéky. Banka zohledňuje Váš průměrný čistý příjem za posledních 12 měsíců a na splátky všech úvěrů můžete dávat měsíčně max. 45-50% příjmu. Prostudujte prosím podmínky hypotéky a nejlépe kontaktujte naše hypoteční poradce, kteří s Vámi vše podrobně proberou a doporučí nejlepší možné řešení.