Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #8720, Hypotéka, zástava a ocenění nemovitosti

Hypotéka, zástava a ocenění nemovitosti, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, je možné dát do zástavy při vyřízení hypotéky lesní pozemky? Respektují toto banky? Pokud ano, platí úřední cena?

Dobrý den,

banky do zástavy za hypotéku akceptují pouze trvale obyvatelné nemovitosti. Není tak možné ručit polem či lesem. Úřední cena dle oceňovacích předpisů je zcela mimo realitu, banky vždy vyžadují odhad tržní hodnoty vyhotovený svým znalcem.