Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #10756, Jak dlouho trvá platba?

Proč mi ještě nepřišly peníze na účet? Může to souviset s neexistujícím občanským průkazem?

21.7.2020 Platba

Dobrý den, včera mi příbuzný okolo 9. hodiny ranní posílal peníze na účet, ale ještě mi nepřišly. Oba dva máme ČS. Také mam neexistující občanský průkaz. Nemůže to souviset s tím, proč peníze nedorazily?Nebo je mam očekávat během dne? Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den,

platby v rámci ČS jsou okamžité. Pokud by byla platba odeslána, měla byste peníze na účtu v řádu vteřin. Neplatný OP na toto nemá vliv. Váš příbuzný Vám peníze pravděpodobně neodeslal.