Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #11579, Jak dlouho trvá platba?

Proč trvá tak dlouho, než se peníze převedou z UniCredit Bank na Moneta Money Bank?

27.10.2020 Platba

Dobrý den, dne 21.10.2020 byly odeslány peníze z účtu v UniCredit Bank na účet do Moneta Money Bank, ale ani čtvrtý den ty peníze nemám na účtě. Je možné, že to trvá tak dlouho? Nemůže to být tím, že je to vyšší částka? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

přestože je UniCredit Bank v odesílání plateb jednou z nejpomalejších bank, nejpozději druhý pracovní den po odeslání platby byste měl mít peníze na účtu v Monetě. Určitě není možné, aby to trvalo déle. Pravděpodobně Vám peníze poslány nebyly.