Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #10067, Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky?

Vyřízení hypotéky na refinancování a spotřebitelského úvěru: Jak dlouho to trvá a jak to urychlit?

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, jak dlouho může trvat v současné době vyřízení hypotéky sloužící k refinancování staré hypo a spotřebitelského úvěru? Řeším toto již měsíc a stále se mi zdá, že banka to začíná natahovat. Pořád dokola si vymýšlí věci, co je třeba doložit, je to na tzv risku. Začínám mít obavy, aby se to vůbec stihlo ještě do konce tohoto měsíce. Osobně mi toto nepřijde jako seriózní jednání, vzhledem k tomu že se pravidla mění i když mám přidělené číslo žádosti. Dá se s tímto něco dělat, nějak popohnat?

Dobrý den,

rychlost vyřízení žádosti o hypotéku závisí na flexibilitě banky a vašeho hypotečního poradce (a kompletnosti předkládaných dokumentů). Šikovný hypoteční poradce Vám v případě kompletních podkladů zvládne sjednat hypotéku do 14 dnů.