Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #18222, Jak refinancovat hypotéku bez starostí?

Jak refinancovat hypotéku bez starostí?, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, mám dotaz ohledně hypotéky a s ní spojených poplatků. V letošním lednu jsem začal s refinancováním mé hypotéky, kdy jsem odcházel od Modré pyramidy k České spořitelně. Proběhly fáze jako předhypotéka a samotná hypotéka. V jednu chvíli byly tedy prostředky poukázány na nějaký účet, se kterým jsem nemohl manipulovat a tyto prostředky byly následně použity na zaplacení hypotéky. Bohužel za dobu než se mi podařilo vyřídit vše potřebné na katastru, což je podmínka k čerpání hypotéky, byly mi soustavně strhávány úroky za ty peníze poukázané na účet v celkové výši 23 120 Kč + poplatek za expresní vyřízení 2.000,- Kč. Je možné se pro příště těmto vícenákladům nějakým způsobem vyhnout, případně je nějak zpětně nárokovat? Předem děkuji za odpověď. S pozdravem

Dobrý den,

určitě ano - pro příště doporučuji podobné záležitosti řešit přes hypotečního poradce, který Vám zařídí refinancování hypotéky na klíč bez zbytečných poplatků, chyb a prostojů.