Jak refinancovat půjčky a sloučit je do jedné při negativním záznamu v registru?

Dobrý den, přeď časem jsem z neopatrnosti začal s půjčkami. Dnes je situace taková, že mi splátky přerůstají přes hlavu. Člověk by řekl, že jasnou volbou je refinancování nevýhodných mikropujček a zároveň sloučení do jedné. Jenže je vůbec nějaký způsob jak toho docílit, když v důsledku přerostení půjček přes hlavu jsem se občas dostal do opoždění a mám negativní záznam v registrech? Děkuji za jakoukoliv radu! Snažím se najít jiné řešení než ke osobní bankrot.

Dobrý den,

konsolidace a refinancování bývají v podobných případech rozumnou volbou, ale je třeba problém takto řešit ještě před tím, než začnete mít problémy se splácením. S negativními záznamy v registrech dlužníků Vám totiž nikdo peníze nepůjčí (neposkytne konsolidaci ani refinancování). Jediným řešením je tak zatnout zuby a ze všech sil splácet. Snižte výdaje na minimum, žijte několik měsíců o chlebu a vodě a dočasně zvyšte své příjmy (směny navíc, brigády).