Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #1554, Konsolidace jedné půjčky

Konsolidace jedné půjčky, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
25.8.2014 Půjčka

Pokračování dotazu č. 1544: Děkuji za odpověď ,mám půjčku u banky Zuno ,částku 48000 na 48 měsíců a splácím 1500kč. Jitka

Dobrý den,

děkuji za doplnění - banka ZUNO nabízí sama o sobě jedny z nejlepších podmínek pro spotřebitelské úvěry (nulové poplatky, nízký úrok). Podobně výhodné podmínky nabízejí mimo ZUNO pouze Air-Bank a Equa Bank (všechny tři banky podmiňují refinancování/nový úvěr) vedení účtu u nich (bezplatně). Obecně bych řekl, že u takto malého dluhu u dobré banky se díky množství úkonů refinancování moc nevyplatí, ale určitě Air-Bank a Equa Bank zkusit můžete.
Konsolidace půjček je sloučení více půjček do jedné doprovázené snížením měsíční splátky a tím rozložení splatnosti na delší dobu. Váš případ tedy není typická konsolidace.

Petr Jermář, Banky.cz