Jak získat hypotéku jako rozvedená matka s dvěma dětmi?

Sjednejte si hypotéku online
12.12.2017 Hypoteční poradna

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Jsem rozvedená, mám dvě děti (10 a 16 let). Bydlíme momentálně u matky a chci žádat o hypotéku. Jedná se o částku 1,525 mil. Kč. Cca 325 000 Kč mám našetřeno. Příjem 16 000 Kč a 10 000 Kč výživné na děti. Zrušila jsem veškeré karty a kontokorent, takže jsem úplně bez výdajů. Prosím Vás, mám šanci uspět? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

hypotéka 1,5 mil. Kč na 30 let s úrokem 2,3% (fix na 5 let) vychází na měsíční splátku necelých 6 000 Kč. Na tuto splátku byste měl s příjmem 26 000 Kč a 2 dětmi dosáhnout. Vlastní úspory ve výši necelých 20% z kupní ceny nemovitosti Vám zajistí příznivější úrok. Vyplňte prosím hypoteční kalkulačku a kolegové Vás osloví s konkrétní nabídkou.