Jak získat hypotéku na 25 let s čistým příjmem 17 000 Kč při disponování 20% vlastním příspěvkem?

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, jsem rozvedený. Rád bych si vzal hypotéku 1,5 mil Kč. Čistý příjem mám cca 17 000 Kč. Disponuji 20% částkou potřebnou k dosažení hypotéky. Chci se zeptat, zda by mi nějaká banka poskytla hypotéku na 25 let, když mi letos bude 45 let. Děkuji

Dobrý den,

při úroku 2,49% s fixací na 5 let vychází měsíční splátka u splatnosti 25 let na 6 700 Kč (při 20 letech 7 900 Kč). Je to na samotné hranici, ale nemáte-li žádné další závazky (alimenty, půjčky, vyživovací povinnost k dětem), atd., na hypotéku byste měl dosáhnout. Splatnost do 70 let poskytují banky zcela výjimečně. Při zákonném odchodu do důchodu v 65 letech se totiž nabízí otázka, z čeho byste hypotéku splácel posledních 5 let. Vyplňte prosím hypotéční kalkulačku a kolegové se Vás pokusí oslovit s konkrétní nabídkou.