Jak dosáhnout na hypotéku pro výstavbu rodinného domu s platem 33 000 Kč?

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možnost dosáhnout na hypotéku. Nebo poradit jak nejlépe dostat hypotéku na výstavbu rodinného domu. Pracuji jako konstruktér s hrubým platem 33 000 Kč a čistá mzda činí 25 000 Kč. Smlouvu mám na neurčito. Přítelkyně má čistý plat 15 000 Kč a smlouvu do konce roku 2020. Ručit můžu po domluvě s rodiči rodinným domem s garáží a zahradou ohodnoceno na 3 mil. Kč Hypotéku bych chtěl kolem 2 500 000 až 3 000 000 Kč Prosím poraďte, jestli je tu možnost ty peníze nějakým způsobem získat. Děkuji za radu.

Dobrý den,

z celkového příjmu 40 000 Kč můžete měsíčně splácet až 18 000 Kč. Splátka úvěru 3 mil. Kč na 30 let vychází pouze na 12 000 Kč, tedy příjem máte dostatečný. Hodnota kupovaného pozemku a budované stavby bude dohromady s RD Vašich rodičů dostatečnou zástavou. Jediným problémem by mohla být pracovní smlouva Vaší přítelkyně na dobu určitou. Vyplňte prosím formulář hypoteční kalkulačka a náš hypotéční specialista pro Vás zkusí najít vhodné řešení.