Předčasné splacení půjčky u Equa bank: Jak to skutečně funguje?

Nejlevnější půjčka od Zonky
25.10.2021 Půjčka

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na Váš názor. Eqau bank nabízí Minutovou půjčku a inzeruje na stánkách, že předčasné splacení je zdarma. V návrhu smlouvy však mají napsáno dle mne něco jiného, v bodu 5.6.: "Půjčku můžete splatit i před termínem splatnosti sjednaným ve Smlouvě, a to celkově, nebo jen částečně. Žádost o předčasné splacení můžete podat na naší pobočce, nebo prostřednictvím Přímého bankovnictví. V takovém případě mějte na Účtu dostatek prostředků pro předčasné splacení, v opačném případě předčasné splacení neprovedeme, o čemž Vás budeme informovat. Za předčasné splacení máme právo požadovat náhradu nákladů maximálně ve výši 1 % z částky předčasně splacené jistiny, pokud v den předčasné splátky zbývá do původně sjednaného konce Půjčky alespoň 1 rok. Zbývá-li do data poslední splátky méně než 1 rok, náhrada nákladů nepřesáhne výši 0,5 % z částky předčasně splacené jistiny" Jak tedy, prosím, vidíte vidíte otázku předčasného splacení ? Děkuji za názor.

Dobrý den,

pokud Equa bank inzeruje na webu mimořádné splátky zdarma, pak bych jako zákazník očekával mimořádné splátky zdarma. Na neshody mezi inzerovanými podmínkami na webu a obchodními podmínkami půjčky se doporučuji dotázat přímo Equa bank