Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #13695, Návrh půjčky a početní chyba

Návrh půjčky a početní chyba, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
30.3.2021 Půjčka

Dobry den, dostal jsem od Sberbank návrh na úvěr, o který jsem zažádal, tady jsou parametry: Celková výše 70 000 Kč, výše bonusu 6 157 Kč, doba splatnosti 37 měsíců, měsíční splátka 2 305 Kč, úroková sazba 7,99 % p.a., úroková sazba s bonusem 2,77 % p.a., RPSN 8,41 %, RPSN s bonusem 3,10 %, celková zaplacená částka 79 302 Kč, celková zaplacená částka s bonusem 73 145 Kč. Když si ale vynásobím měsíce x splátka, tak mi vyjde jiná částka než jakou mi poslali v emailu, proč? Je to nějaký podvod? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

o podvod ani úmysl spíše nejde, pravděpodobně došlo k početní chybě na straně banky (2 305 Kč x 37 měsíců je skutečně 85 285 Kč). Doporučuji kontaktovat poskytovatele půjčky a požádat o vysvětlení.