Platba nebyla přijata, Platba

4.9.2022 Platba

Dobrý den, prosím o radu co mám dělat. Před nedávnem jsem si na Amazon.de koupil dva doplňky na motorku. Jde o to, že jsem to zaplatil, banka sthla peníze a asi třetí den mi přišel první email: Dobrý den, chtěli bychom Vás upozornit, že Vaše objednávka byla zrušena, protože platbu nebylo možné provést. Zrušené produkty Vám nebudou účtovány. Vydávající banka často zamítá žádost o platbu kartou, pokud se zadané jméno, datum vypršení platnosti nebo PSČ neshoduje s údaji, které má banka k dispozici. Vůbec nevím o co jde, proč platbu nebylo možné provézt, když se na účtu ty peníze normálně zaúčtovaly. Čekal jsem pár dní, jestli se mi peníze nevrátí, ale nevrátily.

Dobrý den,

doporučuji kontaktovat technickou podporu Amazon.de a a zkusit vše vyřešit s nimi (mohlo se jednat jen o administrativní pochybení).