Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #7491, Posílal jsem peníze do Ruska?

Posílal jsem peníze do Ruska?, Podvod

10.9.2019 Podvod

Dobrý den, posílal jsem ze svého účtu peníze do Ruské Federace (Moskevská banka). Částka byla něco přes 100 000 Kč. Nebylo to na účet firmy ale fyzické osoby. Peníze jsem posílal 27.8. a dnes je 9.9. a peníze ještě nedošly. Nevíte jak je to možné? Děkuji

Dobrý den,

za jakým účelem jste peníze do Ruska posílal? Nejedná se náhodou o podvod? V případě neexistujícího či chybně zadaného účty by se peníze automaticky vrátily zpět v řádu dnů. Takto po 3 týdnech peníze dávno dorazily do cíle a protistrana Vám to pravděpodobně jen nechce přiznat.