Půjčka 60 000 Kč krytá nemovitostmi - Je možné získat uznání příjmů od Komerční banky?

Nejlevnější půjčka od Zonky
4.3.2020 Půjčka

Pokračování dotazu č. 9159: Dobrý den, děkuji za Vaší odpověď, ale Vy jste odpověděl na půjčku 600 000 Kč a já jsem se ptal na půjčku 60 000 Kč,  která je krytá nemovitostmi. V jedné nemovitosti zemřela nájemkyně, potvrzeno notářstvím a soudem, tudíž příjmy jsou potvrzené ve výši 4 let. Uznala by toto např. Komerční banka?

Dobrý den,

půjčka 60 000 Kč se bude určitě shánět snadněji než úvěr na 600 000 Kč, nicméně bez oficiálních příjmů Vám banka nemůže půjčit ani korunu. Abych se přiznal, příliš tomu nerozumím. Máte-li příjem z pronájmu, je Vaší povinností ho řádně zdanit (tedy jednou ročně podat daňové přiznání). Dále píšete, že máte stabilní příjem 7 600 Kč, ale nemůžete ho doložit. To tedy znamená, že vůbec neplatíte daně, sociální ani zdravotní odvody? Dovoluji si upozornit, že nejste-li registrován na úřadu práce či nejste-li osobou, za kterou platí odvody stát (např. matka na rodičovské), roste Vám dluh na zdravotním pojištění (které jste povinen platit i coby osoba bez oficiální příjmů v minimální výši).