Jak se zbavit černé listiny po insolvenci a získat úvěr od banky?

Nejlevnější půjčka od Zonky
20.5.2020 Půjčka

Dobrý den, manžel v roce 2014 doplatil insolvenci v plné výši, tedy 100%. Už je i po 5ti letech, kdy byl vedený v insolvenčním rejstříku. Chtěli jsme si vzít úvěr od banky, ale bylo to zamítnuté. Prý je na černé listině. Když šel do insolvenci, neměl nesplacený dluh u žádné z bank. Jak se můžeme zbavit černé listiny? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

není jasné, jakou černou listinu máte na mysli. Doporučuji požádat o výpisy ze všech registrů dlužníků (BRKI, NRKI a Solus) a zkontrolovat případné negativní záznamy.