Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #7181, Půjčka pro ženu na mateřské

Půjčka pro ženu na mateřské, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
29.7.2019 Půjčka

Jak může získat půjčku žena na mateřské? Zdá se mi že jedině podvodným způsobem. Děkuji za odpověď

Dobrý den,

a jak by žena na mateřské chtěla z průměrné mateřské (7 600 Kč) uživit sebe, dítě a ještě zvládnout splácet půjčku? Zákon o spotřebitelském úvěru bránící bankám i nebankovním společnostem půjčovat klientům s nedostatečnými příjmy Vás takto chrání proti předlužení. Vyhnete se tím exekucím a osobnímu bankrotu (kde končí většina matek na mateřské, invalidních a starobních důchodců, kteří se i přes své velmi nízké příjmy nerozumně zadlužují). Na úvěrový podvod doporučuji rychle zapomenout, tudy cesta ke štěstí nevede.